TAMBURMAJOR, 1900/2000-TAL.

TAMBURMAJOR, 1900/2000-TAL.
121289. TAMBURMAJOR, 1900/2000-TAL.

Trä, metall, plast, fot i sten.
Höjd 178 cm.

Brukslitage, mindre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 178 cm.

Brukslitage, mindre märken.

Antal besök: 989