RING, 18k guld med smaragd 0,84ct samt diamanter om tot 0,44ct. Vikt 3,5 gram.

121248. RING, 18k guld med smaragd 0,84ct samt diamanter om tot 0,44ct. Vikt 3,5 gram.

Carmosering, stämplad SSÄW, Sverige, 18k, 1989. 0,44 W P2, 0,84 S.
Ringstorlek ca 16,5.

Slitage. Inneslutningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek ca 16,5.

Slitage. Inneslutningar.

Antal besök: 9 363