KANNOR, 2 st, tenn, England, 1800-tal.

121237. KANNOR, 2 st, tenn, England, 1800-tal.

Shaw & Fisher Sheffield samt Howes Superior Metal. Den senare med dekor av bla örnar. Höjd ca 23,5 resp 18 cm.

Slitage, repor, lagningar samt smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 960