GLASFÖREMÅL, 22 deler, bl.a. Orrefors, Reijmyre.

121200. GLASFÖREMÅL, 22 deler, bl.a. Orrefors, Reijmyre.

Högsta höjden 13 cm.

Bruksslitage, nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjden 13 cm.

Antal besök: 917