BUTIKSVÅG, Berkel, 1900-tal.

121191. BUTIKSVÅG, Berkel, 1900-tal.

Längd 55, höjd 67 cm.

Bruksslitage. Glas saknas på vågens ena sida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 55, höjd 67 cm.

Antal besök: 2 448