Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Skulptur
BÖRJE BERGLUND. Skulptur, keramik, signerad.
121187. BÖRJE BERGLUND. Skulptur, keramik, signerad.
Höjd 22 cm.
Nagg på fenor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 22 cm.
Nagg på fenor.
Gomér & Andersson Linköping
6 938