PANNLAMPA, Kirurgiska Instruments Fabriks AB, Stockholm, 1900-talets första del.

121183. PANNLAMPA, Kirurgiska Instruments Fabriks AB, Stockholm, 1900-talets första del.

Svart plastliknade material möjligen bakelit. Justerbar pannring. Märkt K.I.F.A Stockholm.

Skador (bortfall) på skärm och kontakter. Repor. Tejpade sladdar. Ej funktionstestad el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 776