PARTI LEKSAKER, CYKEL BÅT, BABAR ?, HÄSTAR OCH VAGN.

12115. PARTI LEKSAKER, CYKEL BÅT, BABAR ?, HÄSTAR OCH VAGN.

Cykeln längd 21 cm, häst och vagn längd 40 cm, elefant höjd 28 cm, 1930 - 1970-tal.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 1 388