KERAMIKFÖREMÅL, 5 st, Rörstrand, sign. Nylund, Lundgren.

121107. KERAMIKFÖREMÅL, 5 st, Rörstrand, sign. Nylund, Lundgren.

Vas sign BL, Bertil Lundgren, höjd 19 cm. Fat, sign GN, Gunnar Nylund och BL, 16-32 cm diam.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 845