CHAISE LOUNGE, "LC4", efter Le Corbusier & Jeanneret Perriand, 1900-talets fjärde kvartal.

121046. CHAISE LOUNGE, "LC4", efter Le Corbusier & Jeanneret Perriand, 1900-talets fjärde kvartal.

Underrede i kromat och svartlackerat stål.Klädsel i svart skinn. Längd ca 160 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 806