DIVERSE, 1900-tal.

DIVERSE, 1900-tal.
121017. DIVERSE, 1900-tal.

Lampa, höjd utan kedjan ca 39 cm.
Kruka med lock, Varberg.
Lampetter, ett par.
Skärmar, 4 st.
Textilier, 2 st.

Slitage, nagg, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
121017. DIVERSE, 1900-tal.

Kruka med lock, Varberg.
Lampetter, ett par.
Skärmar, 4 st.
Textilier, 2 st.

Slitage, nagg, skador.

Antal besök: 774