Lampa, höjd utan kedjan ca 39 cm.
Kruka med lock, Varberg.
Lampetter, ett par.
Skärmar, 4 st.
Textilier, 2 st.
Slitage, nagg, skador.
Kruka med lock, Varberg.
Lampetter, ett par.
Skärmar, 4 st.
Textilier, 2 st.
Slitage, nagg, skador.