VÄGGPLAKETT, keramik, Lisa Larson Gustavsberg.

121005. VÄGGPLAKETT, keramik, Lisa Larson Gustavsberg.

Motiv med fågel, omärkt.
Ca 26 x 28 cm.

Krackelyrer, nagg, tillverkningsprickor/defekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv med fågel, omärkt.
Ca 26 x 28 cm.

Antal besök: 850