TAKARMATUR + FÖNSTERLYSTER, 1900-tal, höjd 67 cm.

120860. TAKARMATUR + FÖNSTERLYSTER, 1900-tal, höjd 67 cm.

Ljuskrona, 5 ljusarmar. höjd 67 cm, diam 50 cm. Fönsterlyster, höjd 56 cm (56-116 cm), diam 20 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 144