SKRIVBORD, 1940-tal, Edmond Jörgensen , Nakskov, Danmark.

120787. SKRIVBORD, 1940-tal, Edmond Jörgensen , Nakskov, Danmark.

Skrivbord, alm, skyltmärkt.
Bredd 150 cm
Diameter 80 cm
Höjd 76 cm.

Bruksslitage, märke efter skrivbordsunderlägg, stötmärke
Saknar mässingshyllsa till ett ben.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skrivbord, alm, skyltmärkt.
Bredd 150 cm
Diameter 80 cm
Höjd 76 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 255