SOFFBORD, Johannes Andersen, AB Trensums Fåtöljfabrik, 1960-tal.

120778. SOFFBORD, Johannes Andersen, AB Trensums Fåtöljfabrik, 1960-tal.

Jakaranda.
Längd 160
Bredd 60
Höjd 51 cm.

Saknar lådor, bruksslitage, fanerskador, fläckar, ostadigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Jakaranda.
Längd 160
Bredd 60
Höjd 51 cm.

Antal besök: 1 164