BUTLERSTRAY, engelsk stil, 1900-tal.

120715. BUTLERSTRAY, engelsk stil, 1900-tal.

134, bredd 92, höjd 50 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

134, bredd 92, höjd 50 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 1 122