BIRGITTA LILJEBLADH. Motiv med blommor. Färglitografi. Signerad och numrerad 248/260. Daterad -62.

120664. BIRGITTA LILJEBLADH. Motiv med blommor. Färglitografi. Signerad och numrerad 248/260. Daterad -62.

Bildstorlek 65 x 53 cm.

Blad gulnat.

Birgitta Liljebladh (Född 1924)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek 65 x 53 cm.

Blad gulnat.

Antal besök: 1 962