JOHN LUNDQVIST. Två kvinnor, gips, signerad.

120651. JOHN LUNDQVIST. Två kvinnor, gips, signerad.

Höjd 21 cm.

Slitage, nagg och repor. Lagning/tillverkningsdefekt på ett ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm.

Antal besök: 1 290