KISTA, ek/smide, daterad 1821.

120645. KISTA, ek/smide, daterad 1821.

höjd 68, längd 145, djup 61 cm.

bruksslitage samt lös botten.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage samt lös botten.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 939