EVA BOSTRÖM. "Bananalime". Olja på duk, signerad.

120623. EVA BOSTRÖM. "Bananalime". Olja på duk, signerad.

Blidmått 16 x 22 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blidmått 16 x 22 cm.

Antal besök: 1 674