PARTI SILVER, 12 delar, bland annat sockerströare och sameskedar. Tot vikt 212g.

12056. PARTI SILVER, 12 delar, bland annat sockerströare och sameskedar. Tot vikt 212g.

5 skedar med samiska motiv, stmpl BÅ alt COP.
Sked GAB.
Medalj.
2 servettringar.
Sockerströare, monogram, stmpl ?MR.
Bricka.
Äggkopp.

Bruksslitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sked GAB.
Medalj.
2 servettringar.
Bricka.
Äggkopp.

Bruksslitage. Skador.

Antal besök: 798