SPEGEL med KONSOL,1800-tal.

SPEGEL med KONSOL,1800-tal.
120490. SPEGEL med KONSOL,1800-tal.

Fanerade i mahogny.

Konsolbord med låda. Längd 69, höjd 65 cm.
Spegel. Vågformad överdel. Höjd 70 cm.

Bruksslitage, smärre sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerade i mahogny.

Antal besök: 1 189