12043. PARTI SILVER, 9 delar, bland annat fat och salt-/pepparkar, 1800/1900-tal. Tot vikt 622 g.
Tespindel, stmpl LGW.
Saltkar 2 st med hänklar, otydliga stämplar.
Salt- samt pepparkar, stmpl 830 import "W.S...?", höjd 10 cm.
Punschmuggar 2 st, dekor av renar, stmpl COP.
Fat med gravyr, stmpl CGH.
Fat, importstämpel, diameter 20 cm.
Slitage.