DEKORELEMENT, lejonansikte, sandsten.

120400. DEKORELEMENT, lejonansikte, sandsten.

troligen Italien 1800-tal, höjd 40, bredd 30, djup 24 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 1 055