MINISEKRETÄR, 1800/1900-tal.

MINISEKRETÄR, 1800/1900-tal.
120336. MINISEKRETÄR, 1800/1900-tal.

Ek med intarsia. Längd 64 cm, bredd 33 cm, höjd 68 cm.

Renoveringar samt kompletteringar. Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 220