SOFFBORD, två st, teak/trä, 1950-/60-tal.

120311. SOFFBORD, två st, teak/trä, 1950-/60-tal.

Teakbord, höjd 56 cm, bredd 56 cm, längd 135 cm. Bord märkt Tingströms, höjd 50,5 cm, bredd 66 cm, längd 101 cm.

Teakbordet två mindre brännmärken på bordsskiva, Tingströms repor på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 576