DANG LEBADANG. "Hästar". Färglitografi. Signerad och numrerad 117/120.

120310. DANG LEBADANG. "Hästar". Färglitografi. Signerad och numrerad 117/120.

Bildyta 37 x 61 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 37 x 61 cm.

Antal besök: 2 956