WALTER WALLOR CAFFYN. Olja på duk, signerad 1885.

120282. WALTER WALLOR CAFFYN. Olja på duk, signerad 1885.

Skogsväg med boskap, 20 x 28 cm.

Bucklig, något färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bucklig, något färgbortfall.

Antal besök: 1 928