HÖRNSKÅP, 18/1900-tal, furu.

HÖRNSKÅP, 18/1900-tal, furu.
12027. HÖRNSKÅP, 18/1900-tal, furu.

Längd 109, bredd 50, höjd 128 cm.

Nyckel saknas, listdelar saknas, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 808