SAMOVAR, 1900-tal.

SAMOVAR, 1900-tal.
120111. SAMOVAR, 1900-tal.

Samovar, mässing, porslin.
Höjd 44 cm.

Bruksslitage, spricka handtag.

Gör en kostnadsfri värdering!
120111. SAMOVAR, 1900-tal.

Samovar, mässing, porslin.
Höjd 44 cm.

Antal besök: 682