KLAFFBORD, "Berit" Bruno Mathsson, Mathsson International AB.

119969. KLAFFBORD, "Berit" Bruno Mathsson, Mathsson International AB.

Kromat underrede med skiva i björkrot.
Höjd 63 cm, bredd 80 cm, längd 41,5 cm (94 cm med klaffar).
Etikettmärkt: Mathsson International AB (Se bild).

Slitage.Repor och fanérskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.Repor och fanérskada.

Antal besök: 6 276