VÄGGPENDYLER, 2 st, 1900-tal.

119956. VÄGGPENDYLER, 2 st, 1900-tal.

Ena väggpendylen märkt "Fritz Gelhaar, Stockholm".
Höjd ca 55-57 cm.

Slitage, repor, färgbortfall, den omärkta väggpendylen har en ros som sitter löst, minutvisare saknas på den andra.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 55-57 cm.

Antal besök: 1 022