GOLVLAMPA, Falkenbergs Belysning, 1900-talets andra hälft.

119946. GOLVLAMPA, Falkenbergs Belysning, 1900-talets andra hälft.

Golvlampa i mässing. Delvis klädd i läder.
Höjd 124 cm.

Slitage. Mindre bucklor på foten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 124 cm.

Antal besök: 1 657