VAS, porslin, jugend, Algot Eriksson, Rörstrand, 1900-talets början.

119933. VAS, porslin, jugend, Algot Eriksson, Rörstrand, 1900-talets början.

Med dekor av blommor.
Höjd 19,5 cm.

Smärre slitage, mindre glasyrdefekt, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med dekor av blommor.
Höjd 19,5 cm.

Antal besök: 2 945