FÅTÖLJ, sk öronlappsmodell, 1940/50-tal.

119927. FÅTÖLJ, sk öronlappsmodell, 1940/50-tal.

Stomme av betsad bok. Vävd klädsel.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 052