SKRIVBORDSLAMPA, metall och glas, 1900-talets slut.

119888. SKRIVBORDSLAMPA, metall och glas, 1900-talets slut.

Grön glaskupa.
Höjd 38,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön glaskupa.
Höjd 38,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 105