HEMBYGDSDRÄKT, enligt uppgift Rättvik, 1900-tal.

119887. HEMBYGDSDRÄKT, enligt uppgift Rättvik, 1900-tal.

Dräktens tillhörande silverbrosch finns i kundtjänst.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 1 601