SÄNGRAM, Gustaviansk-stil, 1900-talets första hälft.

119851. SÄNGRAM, Gustaviansk-stil, 1900-talets första hälft.

Vitlack med förgyllda skurna detaljer. Bredd 90 cm. Sidornas längd 170 cm. Äldre formanpassad bäddmadrass medföljer vid önskemål (ej med på bild). Total transport 800:- istället för nu angivna 600:- , auktionshuset behöver i sådant fall kontaktas före beställningen av transport.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 038