Vitlack med förgyllda skurna detaljer. Bredd 90 cm. Sidornas längd 170 cm. Äldre formanpassad bäddmadrass medföljer vid önskemål (ej med på bild). Total transport 800:- istället för nu angivna 600:- , auktionshuset behöver i sådant fall kontaktas före beställningen av transport.
Bruksslitage.
Bruksslitage.