11979. SKÅP, mellaneuropa, tidigt 1900-tal.
Skurna detaljer, clowballfötter.
Slipat spegelglas.
2 överskåp med tot 4 hyllplan.
Underskåp med två dörrar.
1 + 1 låda.
Utdragbar skiva i center.
Ca längd 129, bredd 59, höjd 195 cm.
Nyckel finns ej.
Torrsprickor. Fanerskador. Skador. Slitage.
I behov av ihop/fastsättning: fötter.
Slipat spegelglas.
Underskåp med två dörrar.
1 + 1 låda.
Utdragbar skiva i center.
Nyckel finns ej.