HÖRNSKÅP, Indonesien, 1900-talets fjärde kvartal.

119763. HÖRNSKÅP, Indonesien, 1900-talets fjärde kvartal.

Skåp, låda och hylla. Genombruten skuren dekor med blomster och fåglar, polykroma färger. Längd 79, bredd 43, höjd 185 cm.65.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 229