OKÄND KONSTNÄR. Björn med nedlagd älg, olja på duk, 1900-tal.

11971. OKÄND KONSTNÄR. Björn med nedlagd älg, olja på duk, 1900-tal.

Kopia efter Bruno Liljefors. 67 x 131 cm.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre färgbortfall.

Antal besök: 2 050