SKÅLAR 2 st, "Malakit" Eva Englund Målerås samt Gunne Brandstedt Pukeberg.

119719. SKÅLAR 2 st, "Malakit" Eva Englund Målerås samt Gunne Brandstedt Pukeberg.

Skål, "Malakit", reliefstämplad Eva Englund Målerås, dia ca 27 cm, höjd ca 19 cm.
Skål, Gunne Brandstedt Pukeberg, signerad, dia ca 26 cm, höjd ca 18,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 075