SOPPSLEV, silver med handtag i trä, stämplad S O Falk, möjligen 1911.

119649. SOPPSLEV, silver med handtag i trä, stämplad S O Falk, möjligen 1911.

Längd 40 cm.

Slitage, mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 40 cm.

Slitage, mindre bucklor.

Antal besök: 1 257