PER JONASSON. Porträtt. Litografi.

1196152. PER JONASSON. Porträtt. Litografi.

signerad. EA - 1983
630 x 820 mm.

bruksspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

signerad. EA - 1983
630 x 820 mm.

bruksspår.

Antal besök: 4 324