DOCKHUVUD, celluloid, med blundfunktion, 1900-tal.

119561. DOCKHUVUD, celluloid, med blundfunktion, 1900-tal.

Höjd ca 20 cm.

Slitage, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20 cm.

Slitage, smuts.

Antal besök: 1 784