FICKUR, 2 st, silver, Omega samt Nyckeldragare 1700/1800-tal.

11944. FICKUR, 2 st, silver, Omega samt Nyckeldragare 1700/1800-tal.

Omega med romerska siffror.

Emajlskada, bucklor, skador, ett ur saknar visare och glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omega med romerska siffror.

Antal besök: 2 263