UTRDAGSSOFFA, 1800-tal.

UTRDAGSSOFFA, 1800-tal.
119435. UTRDAGSSOFFA, 1800-tal.

Furu. Längd ca 212 cm, djup ca 56 cm, rygghöjd ca 92 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 395