GARDEROBSSKÅP, tidigt 1900-tal.

119381. GARDEROBSSKÅP, tidigt 1900-tal.

Valnöt med fasettslipat spegelglas i mittendörren. Inrede med lådor och hyllor. Längd 188, bredd 69, höjd 211 cm.

Bruksslitage.En fot har lossnat.Mindre fanerskador nedtill.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 545