BORDSLAMPOR, 2 st, empirestil, 1900-tal.

11935. BORDSLAMPOR, 2 st, empirestil, 1900-tal.

Båda med plåtskärm, höjd 55 resp. 46 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 661